Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok erre valami alternatív...

Tudtok erre valami alternatív gyógymódot?

Figyelt kérdés
Teljesen magam alatt vagyok. Sok dolog nem sikerül mostanában és nem bírom feldolgozni lelkileg. Egyedül érzem magam. Szüleimre sajnos nem számíthatok, hátba támadtak.. nem részletezném, hogy hogyan. A lényeg, hogy ez depresszió lehet? Nem kívánok emberek közé menni, nem érdekel most semmi. Nem szeretnék orvoshoz menni, hogy tömjön gyógyszerekkel meg nyugtatókkal, mert nekem nem erre van szükségem. Nekem arra, hogy újra boldogan éljek, és nem szorongásokkal meg hasonlókkal.
2012. szept. 14. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami gyógyteát kéne innod. A citromfűtea nyugtató hatású. Szerintem a neten találsz erről sok mindent, biztos van depire is valami gyógynövény. Elvileg a levendula jó rá. Szerintem gyógynövényszaküzletben tudnak mit ajánlani.

Amit leírtál a depresszió kezdődő tünetei valóban.

2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát pedig muszáj lesz pszichiáterhez menned, mert depressziós vagy. Ha ír valamit, le sem tudod vakarni a vigyort a szádról.
2012. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pszichiátered, vagy jógázz, erősen sportolj minden nap, hogy fáradj el.
2012. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van néhány dolog, ami segíthet:

multivitamin kapszulák

sok sárga szín körülötted

hetente kétszer ne feküdj le aludni, hanem virraszd át az éjszakát.

Ha ezek nem segítenek, akkor maradnak a gyógyszerek.

2012. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a gyógytea meg a többi, de a kudarcélmény megmarad és őröl belülről. Fel kell dolgozni, s ha egyedül nem jutsz sokra, akkor segítséget kell kérni. Nem kell mindjárt pirulákat szedni, néhány irányított, feltáró beszélgetés egy szakemberrel (értsd: pszichológus, aki NEM ír fel semmilyen gyógyszert) sokat lendíthet előre. Ha ettől is ódzkodsz, még mielőtt citromfűhöz vagy valerianahoz nyúlnál, kölcsönözz ki néhány önismereti könyvet. Lehet, hogy elsőre nem a megfelelőt veszed majd le a polcról, de próbálkozz tovább.
2012. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyógyszerek csak rontanak a helyzeten. Próbálkozhatnál jógával, meditációval,olyan közösségben, ahol mégis egyedül lehetsz, bár vannak körülötted. Így a saját erődre támaszkodhatsz. "A boldogság nem könnyű dolog. Nehéz azt megtalálni önmagunkban...Másutt pedig lehetetlen."
2012. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!