Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újabb tünetek szorongásnál?

Újabb tünetek szorongásnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Röviden leirnám, hogy több mint egy éve vagyok ELVILEG szorongós - pánikos. Ritkán tört rám a pánik 3 hónapba egyszer kb. Akkor a szívinfarktus tüneteit produkálta. Most viszont néha szúr a mellkasom, szívritmus zavarom van de az is csak kb. 1-2 hónapba egyszer...nektek is mutatott új dolgokat a szorongás ill. pánik?

2012. szept. 14. 22:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem a menszesz miatt kellett hormon vizsgálat. Így a nőgyógyon kaptam vérvételre beutalót. a menszesz 2. napján kellett menni és ha jól emlékszem 28-dik napján(az utóbbit rontottam el :S ).A második hormon vérvétel tartalmazza a pajzsmirigyet. De ha több hormon vizsgálatra kellene beutaló azt még én is passzolom.
2012. szept. 15. 18:31
 12/12 A kérdező kommentje:
Jajj azt el s felejtettem mondani, hogy azért mentem a menszesz miatt, mert csak 3 napig tartott és én akkor azt figyeltem meg, hogy mikor közeledett az idő akkor volt rajtam erősebben a szorongás is.
2012. szept. 15. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!