Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns! 3 hete...

Antidepresszáns! 3 hete szedem. Lehet hogy nem hat?

Figyelt kérdés

Agusztus 29.-étől szedek, pánikrohamra esténként 1-et (Mirtazapin Orion)

Az első héten voltam tőle álmos ami el is mult....

MA elég erős pánikrohamom volt.

Múlt héten is volt egy kisebb.

Nem hat a gyógyszer, vagyis nem jó nekem?

Mem úgy van hogy megszünteti a rohamokat?



2012. szept. 17. 19:59
 1/8 poiu ***** válasza:
Elvileg megszünteti, gyakorlatban nagyon egyéni a hatás. 3 hét elég, hogy beálljon a szint, ha ez neked nem működik, feltétlenül beszélj az orvosoddal. Vannak más típusú gyógyszerek (pl. Wellbutrin). Sajna ez nem tudomány, hanem szakácskodás, puding próbája...
2012. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsoknak kell minimum 2-3 hét, hogy elérjék teljes hatásukat. Ha egy-két hét múlva sem lesz jobb, lehet kombinálni kell majd másikkal vagy váltani.
2012. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
S ha az nem hat, akkor az azt jelenti hogy nagyobb gondom van mint azt hittem? S erösebb gyógyszer kell? Vagy annyi hogy ez a fajta nem nekem való?
2012. szept. 17. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más gyógyszer kell.
2012. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első 3 hétben még ismerkedik a szervezeted az antidepresszánssal. Ebben az időben még inkább felerősödnek a tünetek, nem hogy elmúlnának. Legyen türelmed kivárni a hatást. Mikorra kell visszamenned a pszichiáterhez? Keress rá a googliban az antidepresszánsodra, meg a betegségedre is, és megnyugszol, hogy jó úton jársz. A gyógyszereidet az orvos által előírt mennyiségben, és minden nap azonos időben kell szedni.
2012. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Nem nagyobb a gondod. A gond a gyógyszerrel van.
2012. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát jővő hétfön megyek a klinikai pszichológushoz terápiára...de ő úgye nem írhat másik gyógyszert... ez a gyógyszer már volt itthon mert régebben felírta a pszichológus, de nem kezdtem el, mert féltem tőle...csak aztán úgy döntöttem hogy mégis elkezdem...felhívta a terapeutám hogy jó-e ez a gyógyszer s abban egyeztek meg hogy akkor nem ír fel mást , kezdjem el.

Szóval hogy mikor kell vissza mennem....foggalmam sincs.

2012. szept. 18. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer ezt csak elnyomja,tünetet kezel,de nem gyógyít.Olyan mintha rádőlne a szekrény a lábadra és szednéd a fájdalomcsillapitót.Egy darabig jó,de amig rajta van a szekrény sose gyógyul meg.
2012. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!