Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánikbetegség is tartós...

Crv kérdése:

A pánikbetegség is tartós betegségnek számít illetve ha erről szerzek igazolást, papírt akkor kaphatok családi pótlékot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nappali tagozaton mennék érettségire most.
2012. szept. 24. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem számít tartós betegségnek. van pár ennél komolyabb is, és azok sem számítanak annak.
2012. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig a pánikbetegség is elég komoly tud lenni.
2012. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
A pánikbetegség általában depresszióba torkollik és nem az a kérdés hogy tartós e inkább az hogy milyen a megnyilvánulási formája.Olyan helyzetbe tudsz kerülni általa hogy még a lakást sem tudod elhagyni. Én szívesen lemondtam volna róla mikor társammá szegődött és nem egy igazolás fejében.
2012. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Azon az időszakon túl vagyok már hogy ne merjem elhagyni a lakást és már nagyon jól kezdek meglenni a való életben és próbálok kezdeni magammal valamit,de azért még mindig elő elő tud jönni 1-2 tünet meg rossz periódus.
2012. szept. 26. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!