Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, a barátnőm rászoko...

Mit tegyek, a barátnőm rászokott a nyugtatókra?

Figyelt kérdés
nem tudott aludni,így elkezdte szedni a frontint. Kihagyott egy napot,nem tudott megint aludni,így elkezdte megint szedni. Eddig csak este,de odáig jutott hogy naponta 2x tömi magát. Olyan mint egy zombi. A szeme alatt nagy karikák. Sok stressz érte mostanában,sosem sír,hanem inkább szedi ezt a sz*rt,pedig szerintem így csak elnyomja magában a fájdalmat=( Mit tegyek?
2012. szept. 24. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Te semmit.
2012. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már 3 éve együtt vagyunk...
2012. szept. 24. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja így barátnő...azt hittem barát csak. A frontin-ra nagyon könnyen rá lehet szokni. Gondolom nappal is szedi, ettől álmos lesz és tolja rá a kávét, hadd harcoljanak. :) Beszélj vele és próbáld meg orvoshoz küldeni. Ha minden kötél szakad ad mást az orvos, amire nem szokik rá.
2012. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszi a frontint?

Próbáld meg kifaggatni, tkp mi a baja? Mi bántja?

2012. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is kérdeztem tőle honnan szedi,de azt mondta semmi közöm hozzá. Tegnap teljesen kilőtte magát vele,nem bírt menni,és hallucinált. Éjszaka üvöltözött... már nem tudom mit tegyek=( orvoshoz nem akar menni,senkinek nem mondja el mi bántja=( nekem sem=(
2012. szept. 25. 07:42
 6/6 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Először is tudd meg, honnan szedi a Frontint. Kik tudják, hogy szedi? Család, anya, barátnők?

A 2. lépés, hogy mondd el neki, hogy te nagyon szereted őt, és látod, hogy nem tesz jót magával, és te is egyre nehezebben viseled, hogy egy zombi.

A 3. lépés, hogy keressen, keressetek szakembert, aki tud segíteni. Amikor nagy stress van az ember életében, és megoldhatatlannak tűnnek a gondok, sokat tud segíteni egy jó pszichológus.

Ajánlom nektek Szokolai Árpádot, én hozzá jártam, és megváltozott az életem.

2012. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!