Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek sikerülhet neten?

Szerintetek sikerülhet neten?

Figyelt kérdés
25 éves, bp-i fiú vagyok. Most szakítottam egy 4 éves kapcsolatommal, nagyon aláásták az önbizalmamat, nagyon szükségem volna egy lányra akivel akár csak sétálni elmehetnénk vagy bármi közelebbi dolog. Neten próbálok keresgélni, de mindenki csak hetekig akar levelezgetni. Alapvetően nem vagyok előnytelen, van lakásom, aránylag értelmes vagyok és szeretnek az emberek. De mivel vak vagyok, így kevésbé keresik a társaságomat, hiába csomó mindent megtudok így is csinálni, de azért vannak dolgok amit nem. Gondolok itt: foci, kosárlapda stb. Nekem csak látó bnőim voltak és velük csináltam mindent és szeretek élni, szóval szóba sem jöhetne egy másik vak lány....
2012. szept. 25. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
simán próbálkozz a neten. Főleg ha ennyire nem korlátoz vakságod.
2012. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!