Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan beszélgetnem kell...

Állandóan beszélgetnem kell valakivel, különben rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hete lett vége a 3és fél éves kapcsolatomnak. azóta beszélgetek egy fiúval minden nap interneten, de egyre kevesebbet. van még több ember akivel gyakran beszélek, de nem bírok egyedül lenni. pedig már kiakasztok mindenkit az állandó beszélgetésemmel, de egyszerűen másképp rosszul érzem magam. mit javasoltok? az internetes srác is megunta szerintem, h sokat beszélgetünk.
2012. szept. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le a kérdéseidet és írjál rá válaszokat, írd le a problémádat magadnak és próbálj rájönni írásban az okokra, megoldásra. Szerintem túlzottan függsz másoktól, így nem leszel önálló soha.
2012. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy macskát, vagy kutyát. Annak beszélhetsz.
2012. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, de jó lenne ha válaszolna is vki. amúgy tényleg nagyon függök most emberektől.
2012. szept. 27. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami koraibb: szülő-gyerek viszonyban volt "megbicsaklás", amikor azt élhetted meg, hogy "magadra maradtál, elhagytak".

Ez az élmény "hívódhatott meg" azzal, hogy vége lett a kapcsolatodnak.

Ennek feltárása, feldolgozása hosszabb időt vehet igénybe. Ha érdekel, írj privátba.

2012. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most velem is ez van! Velem kb. akkor kezdődött, mikor vége lett a sulinak, és a barátommal is akörül szakítottunk.

Kb. annyitól lehet hogy úgy érzem, nagyon magamra vagyok utalva, mindenkinek annyit beszélek hogy hihetetlen. :S

2012. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!