Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy pszichológus-i...

Milyen egy pszichológus-i beszélgetés?

Figyelt kérdés

Engem nagyon érdekel a dolog, szívesen eljárnék, már mint nincs különösebb gondom, de ha néha van valami baj akkor megbeszélni vele, és kíváncsi vagyok mit ajánlana, milyen kapcsolat alakulna ki köztünk stb...


hogy működik ez? aki jár valakihez mi a véleménye? hogyan zajlik le egy ilyen dolog?:)



2012. szept. 27. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jártam, csak egyszer voltam, de mégis annyi minden megváltozott :) olyan dolgokra világított rá, amik ott voltak a szemem előtt, de nem láttam őket. persze ez csak egyoldalú, mivel a pszichológus sose beszél saját magáról :)
2012. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában 60 perc figyelem és adekvát reakció, segítség személyesen Neked. Ha bővebben érdekel, írj privátba.

Üdv!

A

2012. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. leülsz

2. "mondja el mit érez"

3. beszélsz egy órát

4. lelép a cash-sel..

Inkább beszéld meg a barátaiddal, mert nem éri meg!

2012. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!