Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tüneteim alapján lehet,...

A tüneteim alapján lehet, hogy Tourette szindrómám van?

Figyelt kérdés
Tünetek: 4-5 percenkénti írületropogtatás, ha nem figyelek semmire, szájrángás, kényszergondolatok - ha végigmegyek egy utcán v. bárhol, azt is figyelem, hogy követ e valaki, esetleg agresszívnek néz e ki, kényszeresen keülöm a tömeget, emberek társaságát, zajt és emellett jól rajzolok.

2012. szept. 28. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Azok nem kényszeresen káromkodnak? Mi köze a jó rajzolásnak bármilyen betegséghez?


Ez inkább pánikbetegség. Metrótól parázol?

2012. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen . az első: uristen xd a tourette-esek ilyen fura csattagó hangokat adnak ki a szájukkal és szájrángásuk van.
2012. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondom a rajzolásnak mi köze hozzá, nem a szájrángásnak, de szerintem hülyeség nem turettes.
2012. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért írtam a rajzolást, mert a vizuális intelligencia tünetnek is tekinthető
2012. szept. 28. 18:04
 5/8 anonim válasza:
Nem tipikusak a tüneteid, szerintem inkább csak feszült vagy és ideges... és hipochonder... :-)
2012. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz... de 6 éves korom óta nem lehetek hipochonder. pláne 10 évig folyamatosan feszült és ideges. tipikus nyugodt, szinte hulla és letojom gyerek vagyok, mert nincs izgulnivalóm.
2012. szept. 28. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még tudat alatt lehetsz ideges.
2012. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek inkább a szocális fóbia tünetei. A tourette szindróma inkább a kényszercselekvésben nyilvánul meg. Ám ezek és egyéb hasonló betegségek között nincs éles határvonal. Egyszerre többtől is szenvedhetsz. Sokan ezeket a betegségeket a nehézfémmérgezésekkel vonják összefüggésbe.
2013. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!