Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább, ha állandóan...

Hogyan tovább, ha állandóan azt kapom az oldalon és az életben, hogy szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni tényleg az vagyok, egy senki, egy selejt.

Az jött ki belőlem, hogy már semminek sem tudok örülni mert azt nem érdemlem meg. Csak a rosszat.


Egy szánalmas férfi.



2012. szept. 30. 08:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha azt mondják soroljak fel magamról 1 jó tulajdonságot nem tudnák. Kezd bennem felébredni olyan dolog, hogy lehet hogy abból börtön vagy diliház lenne.
2012. szept. 30. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra
2012. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lelki egészségügyi intézetbe járok pszichológushoz, és 0.5 mg frontint szedek, depralt és citaroplámot.

Már voltak suicid megnyilvánulásaim.

2012. okt. 2. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
ja hát sokan vagyunk így ezzel szerintem.Amúgy a Depral-t és a frontint én is szedtem már............Próbálkozásokból áll az élet, ha elsőre nem megy akkor megy másodikra ,ha úgy sem akkor majd harmadikra és ez így tovább a végtelenségig.
2012. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, legalább dacból, és cselekedj!


Szerintem elég rossz körben kell mozogni ahhoz, hogy mindenkitől azt kapd, hogy szánalmas vagy. Inkább azt tudom elképzelni, hogy elmondod a problémád, első körben talán még megértő fülekre találsz, de ha minden együttérzésre, vagy jószándékra is csak tovább fújod a magadét, hogy neked de rossz, nem érdemelsz meg semmit, csak a rosszat stb-stb. Arra előbb-utóbb legyintenek az emberek, és úgy vannak vele, hogy "meg is érdemled", ha ilyen tehetetlen vagy. Mutasd meg nekik, hogy nincs igazuk!

2012. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nálam nem lehetsz bénább :D
2012. okt. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!