Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB támogatott pszichológus...

TB támogatott pszichológus másik kerületből?

Figyelt kérdés

Szeretnék találni egy olyan pszichológust, akin végre nem érzem, hogy előítélettel kezelne azokért, amiket esetleg lát (?) a gépen rólam. Van egy kevés előzményem, és valahogy mindig azt érzem, hogy máshogy állnak hozzám, mint ahhoz, aki "tiszta lappal" indul.


A helyzet nagy vonalakban: pszichiáternél voltam régebben, kórházban. Oda egy idő után nem jártam többet, botrányos volt, ahogy kezeltek - nem a módszerek miatt, hanem mint ember, nem is tudom, hogy tudtam annyi időn át bírni. Visszagondolva újra és újra megaláztak. Egy ideig nem mentem sehova, szeretnék találni valakit, akár pszichológust is, bárkit, aki szakértő mégiscsak.


A kérdés az, hogy másik kerületbe átjelentkezhetek-e, vagy hogy működik ez? Szakrendelésen is lakóhely szerint vesznek át/fogadnak embereket? Másik kérdés, hogy mennyi esélyem van találni olyat, aki megértő, és nem "támad meg" már szinte... Mert így aligha van értelmük, ha ők lesznek az ok, amiért félek majd bárki máshoz is elmenni.



2012. okt. 5. 02:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod, ez így nagyon nehéz. Menj el a háziorvosodhoz, és kérjed meg, hogy ajánljon neked szakembert, aki megértő. Tudod, az orvosok jobban ismerik egymást, meg bálba is együtt járnak. Úgy lehet legjobban megismerni a másikat. Meg az iskolában. Bízzál az orvosodban, és ugy sikerülni is fog.
2012. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!