Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van konkrét megfogható hatása...

Van konkrét megfogható hatása az orbáncfűnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Álmos is leszek tõle vagy inkább kedélyjavító növény?:) köszi

#Orbáncfû
2012. okt. 6. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! nagyon jó hatással van rám! főleh ha a tea ivás előtt nem ittam és ettem semmit úgy 2 órája legalább. a hatása szerintem vetekszik a gyógyszerekével. nekem nagyon jó kedvet csinál:) most ittam egy erős orbáncfű teát 2 perce úgy ahogy írtam és nagyon jókedvűnek érzem magam :)
2012. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedélyjavító inkább, bár én nem azonnal éreztem hatását, hanem 1-2 hét után. Enyhébb depresszió ellen nagyon jó.
2012. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Igazság szerint nincs depresszióm,csak kipróbálnám,hogy milyen is lehet ez a tea,pláne vizsgák előtt :D
2012. okt. 6. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Álmos biztosan nem leszel tőle, mert stimuláns. Az agyra kifejtett hatása nagyon hasonlít az ecstasy-ra.


Én használtam orbáncfüvet többször is. Fél-egy óra után kezdem el érezni a hatását és kb. három óráig tart. Emelkedett hangulat, kissé felgyorsuló idő, nehezebb koncentrálás, rohanó gondolatok, magasabb pulzus, vérnyomás és légzésszám, testi pörgés, erősebb éberség-érzés, emelkedett készség az empátiára, megnövekedett szeretet-érzés, olykor-olykor ölelésinger. :) Vizsgák előtt én nem ajánlom, én kapkodó, figyelmetlen leszek tőle.

2012. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!