Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Na most ilyenkor mit csináljak?

Na most ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már jóideje halogatom a pchiologiai kezelést, részben azért mert magánorvosra nincs pénz, SZTK-s orvoshoz meg nem akartam meni, bár most rávettem magam, mivel a tüneteim egyre vészesebbek sőt már katasztrófálisak.


Néztem is, épp most lett felújítva az SZTK, ennek következtében átdobták a Pchiologiai Ideggondozót a város közepébe.


Vagyis:

- felkell mennem a városba (vidéken lakok), így csak a suliidő miatt 1 nap van, amikor ez nekem jó lenne, az meg a hétfő.

- reális busz csak a 14:15-ös (negyed hármas) és innen az átépítés miatt 0,5-ről 2km-re rakták az Ideggondozót.


Mire oda beérek az fogalmam sincs, mennyi idő két kilóméter gyalog. A rendelés 17:30-ig van.


Mennyi az esélye hogy így kapod időpontot? Vagy milyen relatív esélyek vannak még?



2012. okt. 7. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis kerek 2 óra van miután beértem zárásig.
2012. okt. 7. 15:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor időpontot kérsz, általában a lehető legközelebbi időt adják meg. Te éppen ezért kéred, hogy az ez utáni hétfőre tegyék át a te időpontodat, amikorra kéred. Csak az a kérdés, hogy akkor épp van e rendelés, meg az a doki van, akihez tartozol.
2012. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és 2 km az kb 20 perc séta
2012. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs tartozási szempont ideggonndozón, csupán az a helyzet, hogy 2 óra intervallum van, általában nemtudom mennyi időt vesz igénybe (szeirntem ez is egy órát), így kénytelenek fix időben fogadni.


Különben sehogy se jó. Mivel rengeteg a körzetből a "beteg" és csak 2 orvos van, amiből egyik csak 1 nap rendel azon belül is csak fél napot, így ez elég érdekes.

2012. okt. 7. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi erőbefektetéssel amit erre a dologra szánsz, önmagad is képes lennél meggyógyítani és ezt komolyan mondom, nem gúnyolódom.
2012. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából kezdek javulni, mármint stresszileg, csak hiányzik a "biztatás" (amit pchiologus csinál) ahhoz hogy ez el is múljon.


Vészes tüneket alatt meg csak azt értem többet van rohamom, mint régen, de 1-2 perc alatt el is múlik és már elég jól kezelem.

2012. okt. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!