Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jöjjek helyre? (bővebbe...

Hogyan jöjjek helyre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A suli kezdete óta sajnos nagyon szétestem.Most lettem középiskolás és felvettek egy viszonylag "elitnek" nevezhető suliban, amiben rengeteg a követelmény.Most olyanok lettek a napjaim, hogy huuh (egy napom:reggel 6 kor kelés, hogy elérjem a buszt,mert ha lekésem több nem megy, 4 mire hazajutok fél órás busz út meg az összes nap 7 mge 8 órám van, akkor heti három napon egyből miután hazaértem megyek edzésre ami 2 órás szóval kb. este 7 re itthon is vagyok és éjfélig vagy nem tovább tanulok) Elég bénán kezdtem az évet nem is vagyok magammal megelégedve de beleadok apait anyait.A társadalmi életem az nagyon fanyar hét közben hétvégén vagyok csak a barátaimmal.A suli óta elvesztettem egy fontos embert csak azért mert nem volt időm rá (igen pasi..)Erre most hallom, hogy anyuék képesek azt mondani az orrom elött a 10 éves kisöcsémnek, hogy miért nem vagyok olyan jó tanuló mint ő (pedig ő sem kitűnő)Engem ez nagyon szíven talált...Hogyan lehetnék jobb tanuló ugye ez csak átmenet?(ne értsetek félre nem állok bukásra de eddig kitűnő voltam és most rengeteg 3 asom van...

Amúgy meg sajnálom a helyesírási hibákat de diszleksziás diszkalkulás diszgráfiás is vagyok.(én szerencsétlen tökfej.)

Előre is köszönöm egy 15 éves elkeseredett lány


2012. okt. 9. 19:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Most is azért van időm írni mert beteg vagyokXD
2012. okt. 9. 19:46
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljünk privátban :)
2012. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!