Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy jöjjek rá, mitől félek,...

Hogy jöjjek rá, mitől félek, szorongok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az oka. Általában estefelé tör rám, amikor már sötét van. Ha egyedül vagyok akkor jobban. Félek, szorongok, de nem tudom mitől. Talán a haláltól, megőrüléstől. De nem csak ez. Van még valami, de nem tudom mi. Csak simán félek és szorongok. Nem jó a közérzetem.

2012. szept. 7. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hozzátesz az is, hogy jó pár éve, durván stresszes az életem.
2012. szept. 7. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Dohányzás, ivás, rossz lelkiismeret, gyenge teljesítés, elhanyagolt feladatok, rossz emlékek. Rossz testi állapot. Elhízás, betegség.. Csupa rossz dolog. Ha elmész pszichiáterhez, és elmondod a panaszaidat, kikérdez. Ő tudja, mitől lehetnek ezek az állapotok. De sztem te is tudod. Csak még magadnak se vallod be. Pedig a gyógyuláshoz jó lenne....
2012. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnod, hogy mitől félsz. Egyszerűen csak engedd el az érzést. Itt egy módszer, amivel megteheted:

http://www.youtube.com/watch?v=cAhNSHNyGd4&list=PLA44397BC5E..

Ha egyedül nem megy, kérj segítséget egy trénertől.

2012. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy konkrét tárgya legyen a szorongásnak, csak úgy szorong az ember. Ilyenkor pszichológushoz a legjobb fordulni, őrá tartozó probléma. (Mielőtt nagyobb lesz a baj... mert lehet nagyobb, jóval nagyobb).
2012. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!