Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon lusta vagyok, nem...

Nagyon lusta vagyok, nem tanulok semmit, nincs akaraterőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
hazajövök és kb mindent kitalálok csak hogy ne kelljen tanulnom- főzök,takarítok,netezek,tv-zek,olvasok,filmet nézek, festek, rajzolok - viszont tanulni nem akarok, nincsen semmi szorgalmam. nem tudom mi lehet a bajom, de nagyon gáz ez a szituáció. mit tegyek?:(

2012. okt. 9. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél miniszterelnök :)))))))))
2012. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mentális bajod nincs,lusta vagy.Addig nem fog változni semmi amíg el nem határozod Döntsd el egyszer hogy ha törik ha szakad ezt megírom vagy elolvasom,és tedd is meg.Egyszer-kétszer-háromszor önmegerőszakolásnak tűnik,utána észre sem veszed "betöröd" saját magad és okés. A választás és a döntés a tiéd,nem várd a csodaszert erre nincs tabletta se semmi. Elhatározás."Ha akarsz valamit tégy érte-ennyi!"
2012. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem vagyok mentálisan beteg, de ez volt a problémámra legjobban illő kategória.
2012. okt. 9. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érdekel a tanulás, akkor legfeljebb nem lesz diplomád meg hasonlók, érettségire meg összeszedsz egy kettest és ennyi.
2012. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szimpik a szellemi dolgok, válaszd a fizikai dolgokat. Még ha a Rendőrség vagy a Tűzoltóság iq-bajnokokat vadászgat is, a katonaság tuti nem. Pld valamelyik idegen légió. És jól megfizetik azt a munkát is. Probléma pedig nincsen semmi. Van, aki direkt arra született.
2012. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Érettségi előtt úgyis el fogsz kezdeni izgulni.. Én egész középsuliba nem tanultam szinte semmit, most meg már év elején parázok az érettségi miatt és képes vagyok leülni tanulni. (3 évig én is hazajöttem és csak elcsesztem az időm..)
2012. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11-es
2012. okt. 10. 18:41
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy igazából nem is lennének érdekesek a jegyeim, mert én művészeti egyetemre akarok menni, ott meg ugye nincsenek vitt pontok, viszont engem akkor is idegesít.
2012. okt. 11. 20:09
 9/10 anonim válasza:

van egy olyan cucc, aminek a neve: Neurozan (Plus)

a szenilis, öreg embereknek adják külföldön, de ez nem csak h összeszedi a fejed, tudásra szomjas leszel.. nem tudom h magyarázzam el, én mikor elkezdtem szedni, minden szabadidőmben olvastam, böngésztem a netet, a wikipédiát, minden szart, összekaptam a lakást, folyamat csináltam vmit.. az elméd teljesen felfrissül tőle. engem nagyon megváltoztatott, pedig csak 27 vagyok én is...

angolban ez közel 20font (kb 7000Ft) és ez 28napra elegendő(Holland&Barrett). van emberem, akinek "elmés" verseny előtt szoktam adni, teljesen meg van vele elégedve.

mondjuk azt nem tudom h tudod itt megszerezni, járj utána ha érdekel. de ezt tényleg érdemes kipróbálni! hajrá

2013. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A lustaság mióta nem mentális baj??
2013. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!