Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen megoldás lehetne a...

Milyen megoldás lehetne a Kventiax gyógyszer szedése ellen?

Figyelt kérdés
Ezt a gyógyszert anya alvatlanságra és egy betegségre használja, de még másra is szedik. Az most nem fontos.. viszont ettől édesanyám, annyira "kiüti" magát, hogy miután beveszi hülyeségeket beszél, nincs magánál (bár később nagyjából emlékszik rá), szédül, gyakran majdnem elesik. Múltkor ki kelt az ágyból és annyira szédült, hogy el is esett.. én azt hittem, hogy meg is halt, úgy rohantam oda.. szerencsére nem történt nagy baj, de eltörhette volna a gerincét. Amikor esténként ki megy wc-re akkor én ki mászok az ágyból és nézem, hogy le ne guruljon a lécsőn (ami a wc-vel szemben van) mert olyan állapotban van, hogy csukott szemmel megy a wc felé és tapogatózik, volt, hogy a lépcső előtt 2 lépéssel térítettem el. Szerintetek érdemes szedni ezt a gyógyszert ilyen mellékhatások mellett? Vagy van valami másik megoldás? Már az is segítene, ha valaki együtt érezne velem, mert ez nekem nagyon rosszul esik, hogy bármikor történhet vele valami, én meg nem lehetek mindig mellette.. Próbáltam rávenni, hogy ne szedje, de nem hallgat rám, közben nem is emlékszik amikor segítek neki, hogy ne essen el.. ki tudja mennyi idő, hogy történik vele valami !?
2009. aug. 6. 20:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is szeretném, hogyha másik gyógyszert szedne, de nem megy bele.. hiszen ez 3 dologra jó (szerinte): tud tőle aludni (előtt mindenre felkelt), öklendezésre kapta (elvileg), nyugodtabb. Egyetlen dolog, ami tetszik nekem a gyógyszerben, hogy miután beveszi nem beszél annyit.. egyébként rengeteget szokott beszélni. Már csak azt nem értem, hogyha ez a gyógyszer ennyi mindenre van, akkor mire szed mellé 6 gyógyszer? :O Még a gerincével van egy kicsi baj és cukorbeteg. Ez 2-3 gyógyszer max.. nem?
2009. aug. 6. 21:35
 12/15 A kérdező kommentje:
100 mg is jó valószínűleg.. annyi elég lehet, hogy elmúljon az öklendezése, bár szerintem ugyanúgy álmos lenne, csak talán egy kicsit kevesebb mértékben.
2009. aug. 6. 21:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha rengeteget beszél, akkor talán mégis fennáll a mániás depresszió, annak ugyanis ez az egyik tünete. És akkor valóban ez a gyógyszer való rá, csak esetleg tényleg kisebb adagban.
2009. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De nem depressziós.. akkor nem dúdolna néha jó kedvében, meg nem ölelgetné a nővéremet, szomszéd babáját stb. Inkább stresszelt..
2009. aug. 6. 21:53
 15/15 anonim ***** válasza:
én is ezt a gyogyszert szedem nekem jó van igaz némi mellékhatása... kisebb adagot 0.25 töl 300 ig van de szerintem rivotril 0,5 mellé adnának az ki egészitené4
2012. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!