Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem találtam jobb kategóriát, ezért ide írom.

Az a problémám, az amit nem értek, hogy mostanában nagyon megváltoztam. Régen én voltam a buli középpontja, ittunk buliztunk én maradtam utoljára mindig a szórakozóhelyen. Mostanában teljesen el ment ettől a kedvem, inkább józan vagyok, beszélgetek, s viszonylag hamar haza is érek. Hol van a régi énem? mi van velem? Csak 18 éves vagyok, most kellene hogy igazán elkezdődjön az élet, de én meg csak egyre komolyabb vagyok. Fogalmam sincs mi van velem, a környezetem meg persze elvárja hogy ugyanolyan legyek mint régen, törekszem is rá, de nem megy, már nem élvezem a 'régi életem'. Ez normális?

Előre is köszönöm a fura kérdésre való választ!


2012. okt. 14. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:
18/f
2012. okt. 14. 10:24
 2/5 bettineni ***** válasza:

Szerintem ez nem hangzik rosszul. Tedd azt, ami neked jo, es nem azt, amit elvarnak töled.

Ha korabban sokat buliztal, lehet, hogy ki vagy merülve, mondhatni "kiegtel" akkor jol teszed ha pihensz vagy mas dolgokra koncentralsz. Szerintem a kedved is visszajön kesöbb.

2012. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Hozzáteszem egyébként teljesen jól vagyok, épp az, hogy most teli vagyok célokkal és ezek hajtanak, a barátaimmal is szivesen vagyok, csak teljesen máshogy.

2012. okt. 14. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak neked elég volt ennyi, kibuliztad magad. Főleg ha elég intenzív volt, tehát nem csak heti egy alkalom.
2012. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég rosszul hangzik:/
2012. okt. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!