Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jézusom mással is volt/van...

Jézusom mással is volt/van ilyen? Mintha az öröm úgy ahogy van kiment volna az életemből! (18/f)

Figyelt kérdés
Sajnos voltam már tényleg depressziós és ez nem az. Vagyis lehet hogy az de nem az a szótári értelemben vett klasszikus depresszió ez talán csak valami "szövődménye" vagy nemtudom. Lényeg ,hogy semminek nem tudok örülni , semmit nem tudok ÉRTÉKELNI , minden boldog emlékem egyszerűen keserűen édes lett tehát hiába jó emlék valami rossz fojtogató boldogtalanság érzés társul mellé és ez k*rva szívszorító ezenkívül az élet "értelmetlenségén" merengek állandóan és nagyon nagyon rossz.
2012. okt. 15. 22:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk tegyük fel (mert ez történt) eljön hozzánk egy rokon akit rég láttam és itt tartózkodik ennek örülnöm kéne családszerető ember lévén nem? De én amikor itt van nem örülök vagy a perceket értékelem.. én azon depizek ,hogy b*sszus hogy megöregedett vagy hogy milyen keveset látjuk és hogy eltűntek a régi boldog évek és már semmi sem ugyan olyan( ezt mondjuk minden létező dologba bele tudom magyarázni és elveszi a kedvem) stb.
2012. okt. 15. 22:10
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz ez mi a fenét tegyek? Legutóbb is - amúgy ez a család szerető mánia nálam mindig ilyen levert időszakban jön elő - elhatároztam ,hogy kifejezem szeretetem az egyik családtagomnak hát vettem is neki ajándékot aminek örült de én ettől is csak még szomorúbb lettem! Nagyon rossz valaki írhatna valami tanácsot :(

Egyébként lehet hogy van hozzá valami köze de kb 1 éve jelentkeztek nálam ilyen mentális „gondok” amivel pszichológushoz is jártam egy időbe. Ha valaki kéri szívesen leírom röviden a lényegét talán összefügghet.

2012. okt. 15. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek segíthetnek,legalábbis szerintem:sport,hobbi esetleg barátnő.
2012. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden egyes sorod olyan mintha en irtam volna.. Szoval nem vagy egyedul, bar tudom ez nem segit:) 21/L
2012. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!