Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat várnak tőlem! Tiszta...

Sokat várnak tőlem! Tiszta depis vagyok, annyira túlbecsül a családom. Nem vagyok okos! Csak rengeteget tanulok! Mit csináljak? BŐVEBBEN LENT

Figyelt kérdés

tudom nem ide való kérdés de nem érdekel.Tök jó családom van,nagyon szeretnek,és szerencsére mindenkim él.Vannak barátaim.Igen igaziak akik kitartanak melletem és mindig segitenek.De ez nem olyan.Nem akarom elmagyarzáni ezt nekik,meg se tudnám fogalmazni. :(

A baj ott van h most vagyok 8 adikas és idén felvéteelit kell irnom.Egész eddig 4-5-ös tanuló voltam,de nemrég rájöttem: Ezt én nem akarom!! Nem akarok iroda patkány lenni nem akarok orvos lenni akármennyit is keres. Jobban érdekelnek a művészetek. Rajzból,Technikából,Énekből,Irodalomból és angolból jó vagyok. Ezeket szeretem!! Szeretek festeni,rajzolni,mindenfélét alkotni, ruhákat tervezni és egyszer elkezdtem irni egy fantasy regényt,csak időhiány miatt nem fejeztem be :S Művészlélek vagyok!Egész nap zenét hallgatok stb.

Mit tegyek? tiszta stressz vagyok,szorongok és rengeteget sírok! nem akarok gazdag lenni! de szegény sem..nem érdekelnek az anyagi dolgok.én csak alkotni szeretnék! Lehet hülyén hangzik,meg lehet h éretlen vagyok ehhez vagy mittomén'. hiába magyarázom hogy ne akarjanak erős nehéz gimibe küldeni..azt mondják mehetek szakközépbe is..Győri vagyok..melyik suliba mehetnék?? Nem ismerek egyet se.Ja és mostanában egyszerűen alig megy a tanulás! Nincs hozzá elég kitartásom..olyankor minden érdekesebb..tanulom-tanulom és egyszer csak azon kapom magam hogy a füzetem szélébre egy újjabb alkotást készítek.Nos igy állnék. Valami tipp esetleg? :S Segííítseteeek!! :(



2012. okt. 17. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a 8-adikas??? Csak nem úgy ejted ki, hogy nyolcadikas?? Szerintem az magyarul igencsak nyolcadikos. S akkor az írás is 8-adikos.
2012. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bibus26 ***** válasza:
Menj a Kovács Margit suliba.Simán felvesznek,érettségid is lehet.Mondd el a szüleidnek,hogy mit szeretnél,hogy kipróbálnád,és onnan is felvesznek egyetemre,ha meggondolnád magad
2012. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! én is gondoltam a kovács margit-ra csak nem tudtam róla semmit de utánanéztem és hát..szimpatikus!

a 8adikost* 8-adikasnak szoktam ejteni mert ugy jobban tetszik.. mondtam h hülye vagyok :S

2012. okt. 17. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas. Most te komolyan azért sírsz mert apuci meg anyuci nem abba az iskolába irattak amibe menni akartál? Ez egyszerűen szánalmas. Próbáltál már beszélni velük? Meg mi az, hogy nem tudnád elmondani? Mond úgy, ahogy jön, egyébként meg 8.-os koromban azt se tudtam hogy én mi vagyok, méghogy művészlélek.. szállj le a magas lóról, és gondolkozz el azon, hogy mégis hogy jelentene gazdagságot az hogy ebbe vagy abba az iskolába mész. Komolyan mondom felnevettem.
2014. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben is sokan mondják úgy, hogy "nyolcadikas".

Talán egyszer már tettem is fel itt kérdést ezzel kapcsolatban.

2014. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!