Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek okozhat mentális...

Szerintetek okozhat mentális problémát, ha az embernek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek, igazából talán nem is voltak soha. Párommal távkapcsolatban élek, szóval vele is többnyire az interneten tartom a kapcsolatot (persze azért igyekszünk minél többet találkozni, havonta legalább egyszer). Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy ez az állapot okozhat-e a későbbiekben valami mentális problémát? Ha igen, akkor mire kell felkészülnöm?

2012. okt. 20. 16:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Volt min elgondolkozni. Család engem annyira nem vesz körül, egyébként sem közösségben töltöm a napjaimat, szóval többnyire egyedül vagyok, és ezért kezdett érdekelni a téma, hogy az ilyen fokú zárkózottság okozhat-e valami mentális problémát. Meg azon is elgondolkoztam, hogy így tényleg kimaradhatok olyan élményekből, amiket talán később bánni fogok. Szóval lehet, hogy újra nyitnom kellene, vállalni a kockázatot, hogy megint kihasználnak. De mindegy, talán megéri. :)

2012. okt. 21. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!