Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nálam sikeresebb, népszerűb...

Ha nálam sikeresebb, népszerűbb emberek összefogtak ellenem, és kifigyelik, mit netezek, meg nevetnek, pletykálnak, gúnyolódnak azon amiket itt szoktam írni, akkor hova lehet fordulni segítségért, és egyáltalán segítenének-e?

Figyelt kérdés

egy 57%-os, 82%-os, és egy 71%-os csinálja ezt velem már 2009 óta! egyszer szembesítettem is őket, és akkor is írtak ők hárman.

Engem nagyon megviseltek a történtek, szociális fóbiás lettem, meg súlyos depresszión mentem át. Hiába írtam már nekik hogy hagyjanak békén, nem teszik meg. Nincs senki akihez fordulhatnék, nincs senkim, ismerősöm se.

Nem tudom ki segítene nekem.


És olyan halál nyugalommal írnak nekem itt mindig, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy anonim oldalon tudják hogy én vagyok, meg utalnak az előző kérdéseimre is (és az egyiküknek blogja van, és ott is célozgatott- ő havi 500e-t keres, és gondolom úgy van vele, h megteheti)


Ezt a kérdést is én írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__34522..


2012. okt. 23. 09:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Megoldás, ha szépen törlöd a regisztrációdat és nem teszel fel itt kérdéseket.
2012. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

nem értettél meg engem!!!!!!!


ez már legalább a 10.regisztrációm.

már vettem új számítógépet is, tűzfal is van, jelszócsere is volt töbször is!


és nem csak ezen az oldalon, orvostudakozo.hu-ra sem tudok írni, ha blogon írok az a baj, ha youtube-ra teszek ki videót az a baj stb

2012. okt. 23. 09:58
 3/26 A kérdező kommentje:
mobiltelelfonon is neteztem, sim-kártya, készülékcsere is volt, és ugyanúgy folytatódott minden tovább :'((((
2012. okt. 23. 09:59
 4/26 A kérdező kommentje:

én csak autisztikus vagyok, és nagyon magányos!


és nem én követtem el törvénybe ütköző dolgot!!!

miért én futamodjak meg, ahelyett hogy ők viseljék a következményeket!!!! Még neten se tudjak segítséget kérni!!! Mint írtam, nincs senkim!!!!

2012. okt. 23. 10:02
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs-> Netezek béla nevű regivel, törlöm, csinálok újat Hajni néven és tudják, hogy én vagyok. Dinamikus IP-m van, szóval rendszeresen változik. Hacsak nincsenek titkosszolgálati eszközeik, NEM TUDHATJÁK KI NETEZIK A REGISZTRÁCIÓVAL. Esetleg a szófordulataid elárulnak vagy ilyesmire tippelek.
2012. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Tudsz mutatni olyan kérdéseket, vagy más oldalakat, ahol ezt teszik veled?

Csak, hogy lássuk, miről van szó.

2012. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg, hogy: a internetszolgáltatódtól kérj dinamikus IP-s csomagot, ha kisebb is mint amit most használsz (akár hetente változik az IP véletlenszerűen). Vegyél egy rendes routert (linux alapút...wrt54GL például.) Ezzel a típussal nagyon könnyű szűrni a ki- és bejövő forgalmat, tiltani stb...
2012. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
És pszichológus mit mond? Mert nekem ez élből paranoiának tűnik. Olyan nincs, hogy külön hardverekről is pont de azonnal felismernek.
2012. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Lehet azért akarnak neked ezekkel rohadt nagy és sok lelki fájdalmat, mert mondjuk öregek a szüleid, te meg nem vagy gazdag és társaságra vágysz (csak nem tudsz róla) és így ha jön egy megértő, kedvesnek tűnő nő az életedben (rádküldik, tetszeleg majd neked, apró jelzések...), akkor úgy tekints rá, mint egy megváltóra, mint valami FÉNYRE, akihez odaköltözhetsz és biztonságban leélheted vele az életed.


Ha mondjuk egy gazdagabb testvéred/rokonod teszi ezt veled, úgy, hogy tudja, hogy ilyen érzékeny vagy, akkor szerintem nincs más indíttatása a szórakozáson kívül, max. az, hogy nehogy neki kelljen eltartania téged később. Így önmagadtól rohansz a halálba, te teszed önmagad csövessé, nyomokat sem hagy ezzel maga után... mindezt minimális rászánt idővel és energiával.

2012. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

legutóbb újraregisztráltam youtube-on, senki nem ismerhette az új regisztrációt.

töltöttem fel új videót, és néhány órával a feltöltés után vki megnézte az egyiket, estére 13 megtekintés és egy dislike volt...és ki van írva a videó alá hogy okt.25 mobile device-ról 4 megtekintés, valamint facebook-ról.(azóta se nézte senki, csak akkor)


de mikor múltkor is újraregisztráltam és töltöttem fel videókat, először csak 1-2 megtekintés volt általam, kis idő múlva pedig lett 3-4, és ki volt írva a videók alá, hogy megtekintés mobile device-ról.


és egyszer mikor veszekedtünk testvéremmel, az egyik videónál 3 megtekintésből lett hirtelen egyik napról másikra 12. és ott is ki volt írva hogy megtekintés mobile device-ról (mobilkészülékről)

és azóta se nézik csak ritkán, csak feltűnt hogy mindig akkor amikor ezt az ügyet említem (szóban és írásban).

Meg megemlítettem itthon testvéremnek, hogy volt mikor nem tetszett a zkr-uk, és az egyik videónál (amit tudták h enyém) hirtelen a 49 like és 1 dislike-ból lett 48 like és 2 dislike.


ez paranoia?


és még sok ilyet tudnék írni.

2012. okt. 27. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!