Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek folyton így? Mi...

Miért érzek folyton így? Mi az esélye, hogy rendbe fogok jönni?

Figyelt kérdés
Tegnap annyira szomorú voltam, hogy csak szaladni akartam, szaladni a világból ki, ameddig a lábam bírja, mindegy merre, csak messze el, ma már csak levert vagyok, de tegnap előtt pedig meghódítottam volna az egész világot, igazán bármire képes lettem volna és mindennek örültem. És ez csak az elmúlt három nap. Ez megy 6 éve. Sokszor reggelente csak fekszem és gondolkozom, hogy miért lenne érdemes fölkelni, és egyáltalán, miért vagyok itt.. aztán van hogy csak úgy dalolászva, mint egy Disney figura, a nyakamba veszem a várost. Fárasztó és sok és nem tudom irányítani. Nem tudok mit kezdeni a hirtelen jött eufóriával, sem a végtelen fájdalommal. Van erre gyógyszer, vagy valami megoldás? köszönöm, hogy elolvastátok és az értelmes válaszokat is.

2012. okt. 24. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

25 múltam a nyáron.


elsőnek: köszönöm a videót, de ez rajtam attól tartok nem segít.

2012. okt. 24. 19:42
 4/17 anonim ***** válasza:
ezt hivják depressziónak, és nem ajánlom a gyógyszeres kezelést: az antidepresszánsok még a teljesen normális embereknél is növelik az öngyilkossági hajlamot,
2012. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, ez a videó nem segít senkin, és semmin. Menj el orvoshoz, ha nekem hiszel. Ne menj el orvoshoz, ha a másik válaszolónak hiszel. Ez a BDP valóban a depresszió meg a pánik keveréke. Orvosi eset. Jól gyógyítható. Ha elmész. Legalább a háziorvoshoz. De szenvedhetsz is, és akkor nem kell menned sehova sem. Csak rajtad áll.
2012. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy érzek. Mintha én írtam volna ezt a néhány sort. Ezt titkolom mindenki előtt, nem merem mondani, inkább tettetem, hogy jó. Már régóta csinálom így. De ha egyedül vagyok és előjönnek a vegyes érzéseim elgondolkodom, hogy miért is kell ezt csinálni? Miért kell holnap is elindulni? Néha órákig gyalogolok a város számomra ismeretlenebb helyein, szinte kalandozok. Olyankor érzem, hogy igazán fel vagyok pörögve. Máskor pedig csak fekszem a fürdőkádban, a forró vízben.

Nem tudom mi lehet ez, de nem hinném, hogy depresszió..

2012. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pedig az.


Velem is ez volt 5 éven keresztül, 13-14-től 17-18 éves koromig.


DEPRESSZIÓS VAGY, TÖKI!

2012. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez bipoláris depressziós zavar, de én nem vagyok orvos, csak beteg (szorongás, pánik) és egy barátnőm ilyen mint amit leírtál. Menj orvoshoz, pszichiáterhez, erre kell gyógyszer sajna, nehogy nagyobb baj legyen egyszer...

2012. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


És hogy kezdjek neki? kihez forduljak? Anyum nem tud róla.

Ez az első eset, hogy egyáltalán beszélek erről.

2012. okt. 24. 21:34
 10/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!