Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami komoly bajom, ha...

Lehet valami komoly bajom, ha a rivotrilt egyik napról a másikra hagyom abba?

Figyelt kérdés
olvasgattam itt hogy fokozatosan kell leszokni de nekem erre nem lenne időm!szóval lehet valami komoly bajom?

2012. okt. 29. 13:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem napi 2-3 mg-ot szedtem be
2012. okt. 29. 13:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem valószínüleg lesz. Ez persze attól is függ, hogy mióta szeded. Nem véletlenül írják rá, hogy kizárólag az orvos utasítása szerint.
2012. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
több mint egy éve szedem!akkor úgy kérdezem hogy van e valakinek olyan tapasztalata, hogy valaki roszul lett emiatt stb...?
2012. okt. 29. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki, előfordulhat, hogy a mentő visz el.
2012. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De miért?
2012. okt. 29. 21:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Megvonási tüneted lesz a hirtelen abbahagyástól! Csak fokozatosan hagyd el!
2012. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tedd le nyugodtan, nem lesz semmi bajod. Nekem árnykoromban napi 5-6 milligramm is kellett - miután abbahagytam (NEM fokozatosan, hanem letettem és kész), nem vitt el se mentő, se ördög, se semmi. Nyugodtan tedd le, ha úgy érzed, nem kell.
2012. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha le birod tenni, akkor hajrá. Nekem marha nehéz volt, pedig én is úgy akartam, hogy egyik napról a másikra... Szóval hajrá, remélem sikerülni fog. Jó a rivotrilmentes élet ám! :D
2012. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi de már nagyon szarul voltam este is, és alig aludtam nemrég vettem be egy felet!fokozatosan azért sikerült lerakni? én is 6 mg-ról kezdtem másfél hónapja és már 2,5mg-ot szedek egy nap!
2012. okt. 30. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Hirtelen megvonás akár epilepsziás rohamot is provokálhat !

- még ha nem epilepszia miatt is szeded.

Akkor aztán újabb 5 évre visszaállítják.

2012. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!