Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is van ilyen? Mennyire...

Másnál is van ilyen? Mennyire átlagos gondolatok?

Figyelt kérdés

Néha félek attól, hogy egyszer csak meghalok hirtelen, néha érzem is, hogy a szívem megdobban erősebben.

Máskor meg attól félek, hogy a Föld hirtelen megszűnik, a világegyetemben történik valami nagy méretű dolog, amit előre jelezni sem lehet. Nagyon keveset látunk a világűrből, nem tudhatunk mindent, bármi bármikor megtörténhet.

Időnként rám jön az ilyen gondolkodás és elég nyomasztó tud lenni. Tudom, hogy nem érdemes ilyeneken gondolkodni, mert ezzel az erővel mindenki retteghetne. Viszont nem is állnak messze a valóságtól a gondolatok, igenis racionálisak.



2012. okt. 30. 19:50
 1/2 anonim válasza:
Hm. Te nem vagy véletlenül a változó korban? Mert nekem ugyanilyen gondolataim voltak 17 évesen:)
2012. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok :)
2012. okt. 31. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!