Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Altatóból 2 szemet bevehetek?

Altatóból 2 szemet bevehetek?

Figyelt kérdés
Az altató neve Sanval,de egy szem már nem hat,3-4 órákat alszok csak.

2012. okt. 31. 04:33
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Az altató magába nem hat, csak a whiskey-vel együtt amivel le kell küldeni. Én 2-3x 4centivel szoktam és alszom mint a tej
2012. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

na azért az alkohollal vigyázz, mert nagyon egyéni a reakció!!

Hány mg-osat szeded? és hát azt tudni kell persze, hogy ha rendszeresen szeded, hozzászokik a szervezet, aztán már az 5-szörös se fog hatni. ha hosszabb távú alvási nehézségek vannak, akkor azt nem altatóval kell megoldani! Mi miatt szeded és mi miatt nem alszol és mi az alap és milyen egyéb gyógyszereket szedsz?

2012. okt. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez rövid távú kezelésre alkalmas, lehet hogy hozzászoktál. Amúgy hány éves vagy és mióta szeded?
2012. okt. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy rövid hatású altató, nekem is kb. 4 órát hat, aztán felébredek. Sajnos hozzászokni viszont elég gyorsan lehet.
2012. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb.10 éve szedem Xanax 1 mg-ossal estére,reggel pedig Paroxat 2 db. Az altató 20 mg-os. De sajnos tényleg nagyon keveset tudok mostanában már aludni,3-4 órákat. 34 éves vagyok.
2012. nov. 1. 03:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul a Xanax-nak a retard 1 mg-osa,aminek elvileg hosszan tartó hatásának k ellene legyen.
2012. nov. 1. 03:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem, ezekkel a gyógyszerekkel soha nem fogsz tudni jól aludni, akármennyit szedsz be, mert a természetes alvásritmusba avatkoznak bele, így gyakorlatilag elvész a természetes alvás képessége.

Tudom hogy a megoldás rendkívül nehéz, de az orvossal megbeszélve más kezeléssel kéne próbálkozni.

2012. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!