Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki el akarja vetni az...

Van aki el akarja vetni az életét? Ha igen, milyen okokból?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nagyon hülye kérdés.
2012. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az okok érdekelnek főképp. Bár gondolom ki lesz törölve a kérdés, mert M.o.-ez tabutéma. Vezetjük is a ranglistát negatív értelemben.
2012. nov. 2. 00:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen leírnám de az túl hosszú és lefagy a böngészőm :)

És tökmindegy mert nem segítene rajtam

2012. nov. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Pàrkapcsolat hiànya..kudarcba fulladt mindegyik pasival valò ismerkedésem...mindig elhagyatottnak érzem magam,akit sosem szerettek..a legutobbi ami friss is nagyon megvisel..

Az élet màs területén valò negativumokat nem sorolom.

25 L.

2012. nov. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos én fiatalon teljesen kész vagyok egészségileg, és elég volt a fájdalmakból, elég volt a rosszullétekből, kb ennyi, csak simán nem kell ez így tovább. Pedig nagyon sajnálom ám, mert elég jó életem van, ha másik oldalról nézzük, sztem legtöbben nem mondhatják ezt el, imádom a barátokat, imádok sok mindent, és igazából a szeretteimmel se tudom, mi lesz, na de eddig is csak ők tartottak itt, viszont most már olyan stádiumú az állapotom, hogy kész, vége, nincs tovább. Senki nem tud semmiről, szóval lesz meglepetés keményen, de hát ilyen az élet, még az okokat se tudják, de minek is kéne tudniuk? Nem akarok sajnálkozó barátokat, így jó ahogy van, aztán megy ameddig megy.


Egyébként nem hülye a kérdés, abszolút jogos, az más kérdés, hogy nálunk ez akkora tabu ...

2012. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ok szinte mindegy, öngyilkosok legtöbbször a depressziósok lesznek nekik meg a legkisebb probléma is okozhat olyan elkeseredettséget hogy ezt választják.
2012. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7:10-es mi a baj?

én is elakarom.már régóta, de hosszú lenne leírni.

2012. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az idei termés elég gyér volt. Ha hozol egy kis trágyát, elvetem.
2012. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!