Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatt herébe Bizsergés?

Szorongás miatt herébe Bizsergés?

Figyelt kérdés

Helló

Azt a gondom hogy a mostani szorongásom ilyen fajta Bizsergek folytogat a sírás és a és odalent a herébe érzem ezt a furcsa kellemetlen bizsergő szerű érzést amit szorongáskor jönnek elő,neten néztem de nem találtam ehhez hasonlot és nekem nagyon kellemetlen ,mert szinte a barátnőnel csak face-n beszélek mégis a bizonytalanság miatt szorongok miatta,de élőbe ez nincs csak ha a huga nem tesz féltékenyé. Kösszi a válaszokat, már írtam ki ehhez hasonló kérdést és akkor azt írta rá egy kommentelő hogy kamú (Nem az) . 19/Fiú De ha valakinek van msn-n akki hasonló gondokal küzd akkor szívesen felvenném.



2012. nov. 3. 07:40
 1/10 A kérdező kommentje:
+ Leálltam a xanaxról és azóta sokkal erősebb
2012. nov. 3. 07:53
 2/10 anonim válasza:

Lehet, hogy ez a szorongás amiatt van, hogy túlságosan meg akarsz felelni minden téren a barátnődnek. Úgy érzed, hogy ha rosszul teljesítesz akár szexuálisan is, el fog hagyni. Igaz?

Túlságosan alulértékeled magad. Fiatal vagy, van barátnőd szóval fel a fejjel. Ha ezt rendbe rakod a fejedben, ez is el fog múlni.

2012. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát.. Szex téren nincs szorongásom meg más téren.. csak féllek mikor leszar vagy összeveszünk. Bizonytalanság miatt van De apu öngyilkos volt .. meg volt sok ilyen dolog ami miatt elöjött! Kösszi a választ ! :)
2012. nov. 3. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:

ha a xanaxot beveszed akkor nem bizsereg? probald ki hogy iszol egy pohar bort vagy valamilyen alkoholt es hogy attol mulik-e. ha igen, akkor van ra eleg nagy esely hogy szorongastol van. nekem ilyen izomrangasok voltak amikor nagyon stresszes idoszakom volt. volt hogy a szemhejam rangatozott :D volt hogy a hasamban egy izom...

igazabol meg kell gyoznod magad hogy idegi alapon bizsereg es el is kell hinned, nekem olyankor mult el. elmehetsz orvoshoz is, megvizsgal es majd neki is elhiheted pl.

2012. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon ideges vagyok meg hát feledékeny.. De kösszi a válaszokat!! Probálok többet sétálni meg ilyenek! :)
2012. nov. 3. 08:56
 6/10 anonim ***** válasza:

LEhet attól, hogy a stressz hatására az alhasi izmok megfeszülnek és a heréket a hasfalhoz húzzák (védekező reflex).


Ritkán szorongok, de ha igen, olyan érzés, mintha egy elefánt ráült volna a hasamra, szorít, folytogat. Az is lehet, hogy ez az érzés sugárzik le, nem?

2013. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet, szorongástól. Nekem például nem csak bizsergett, hanem a sok idegtől gyakran fájt is. Szóval valami komolyabbra gondoltam, volta is vizsgálaton de nem.

Ha félsz attól hogy van valami, vagy hogy befogod magyarázni magadnak akkor inkább menj orvoshoz előtte, és utána próbáld meg kezelni a szorongásodat.

2013. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Útolso kösszi a választ, a szorongás rám tör mikor féllek hogy elvesztem az írányitást, Meg folytogat a sírás is.

Feszültség felgyülemlik.

2013. jan. 31. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdésből a barátnőd miatt szorongsz, mert féltékeny vagy? Vagy van más is?

Meg mi felett veszted el az irányítást?

2013. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az élet fellet, az miatt van a szorongás hogy féllek hogy elveszitem, De minden bajom van :S
2013. máj. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!