Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent az, amikor azt...

Mit jelent az, amikor azt mondják valakire, hogy mentál higéniás probléma?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy valamilyen mentális problémával küzd.
2012. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viselkedési zavara van.
2012. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Agyilag zokni.
2012. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy agyilag zokni, azokra szokás mondani, akik nem problémával, hanem komoly elmezavarral küzdenek. Nem képesek magukat ellátni, cselekvésképtelenek. Ezt onnan tudom, hogy nekem is van mentálhigiénés problémám, mégis képes vagyok értelmesen válaszolni ;)
2012. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, ez egy gyüjtőfogalom: azokat a rendellenességeket nevezik igy, amelyeknek nincs testi/fizikai okuk. Valószinüleg régebben ezért nevezték "lelki betegségnek".
2012. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha valakire ezt mondják, azt jelenti, hogy az illető nem tudja, mit beszél. Mert a szó leki egészségvédelmet jelent(nem egészen pontos, de így lett elfogadva).Tehát, ha valaki Rád azt mondta, hogy lelki egészségvédelmi problémás vagy, akkor az Ő agyával és a slendrián fogalmazásával van a baj, és elég nagy.

Ám, ha úgy érzed, valami nincs rendben Veled mostanában és közeli embereid segítségével sem tudod ezt megoldani, keress fel pszichoterapeutát. Ő segít.

2012. nov. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!