Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyit beszéltek magatokban?...

Mennyit beszéltek magatokban? Elszörnyülködne valaki nagyon ha meglátna/hallana?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetek őszinte hozzád? Engem személy szerint eléggé megrökönyít, ha valakit hangosan hallok magában beszélni. Velem csak akkor fordul elő, ha mondjuk nézek egy sorozatot, és valami olyan történik, amivel nagyon nem értek egyet, tehát arra reflektálok, de szerintem ha önálló gondolatokat magaddal beszélsz meg, az nem egészséges, de ez csak az én véleményem.
2012. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első: elég érdekes meglátás, tehát te sosem gondolkodsz? Nekem állandóan jár az agyam, folyamatosan beszélek önmagamban és a gondolkodás nem hinném, hogy beteges lenne. Ha már hangosan gondolkodsz az kicsit gáz, pe ha csak pár szót mondasz ki az még rendben van.
2012. nov. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélek magamhoz, csak a macskámhoz.
2012. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én óvodás korom óta magamban beszélek, de csak ha egyedül vagyok.Tudom, elég fura, de nincsenek barátaim, gondolom ezért.Én ezt hangosan gondolkodásnak hívom.
2013. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!