Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik pillanatba mág jol...

Az egyik pillanatba mág jol vagyok jo a kedvem, a másikban már alig birok mennioylan fáradtnak érzem magam és félek h elájulok vagy meghalok. Ez is lehet a szorongás és a pánik része?

Figyelt kérdés

böfög hányingerem van fájnak a lábaim, és félek h meghalok.í

Ez álltalában reggeltöl délig kicsit rossz délután jo

este viszont nagyon rossz(ma igy lett)


2009. aug. 12. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam ezzel:(

Mentem az utcán,és egyszer csak jött egy érzés végig a testemben,és azt hittem elájulok,a lábaim nem vittek:(

nem tudtam magam lebeszélni,hogy nem fogok elájulni,és nem fogok meghalni!!és a hányingeres is volt nálam is!!!Ez pánikbetegség!!!Én már kimentem belőle,de 3évig keseritette az életemet,és ez durva!

2009. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.vokNálam volt olyan is,hogy a fürdőbe nem mertem kimenni,csak nagy magamra beszélés után,mert féltem hogy összeesek,és meghalok!!!Ez fajulhat addig is,hogy majd a szobából sem mersz majd kimenni!
2009. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek a depresszió tünetei, fő jellemzője az, hogy reggel a legrosszabb a hangulat, estére javul. Nem ártana felkeresni egy pszichológust vagy pszichiátert.
2009. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én profi sportolo vagyok de már 1 honapot kihagytam miatta, és elkezdtem ujra edzeni és edzettem itthon a kerteb még semmi erre 20perc mulva az ugy voltma h nem tudok haza mennia z utcárol, mert le kell ólönm, nem nagyon birtam vacsorázni, és félek h meghalok. Neked is ilyren? Akkor ez attó?
2009. aug. 12. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamelyikötökkel bezsélgethetnék erröl msnen?
2009. aug. 12. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elindultam a barátomhoz,közben figyelem terelés céljából zenét hallgattam!De csak az járt a fejemben:összeesek,meghalok,senki nem fog rám találni!!

És úgy éreztem le kell üljek a padra,vagy a patkára!!

2009. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

küldj e-mailt és add meg az msn cimed

irok!!

2009. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!