Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud segíteni? Hogyan...

Valaki tud segíteni? Hogyan érehetném magam jobban? Tanács? Vélemény?

Figyelt kérdés
a problémám az hogy nagyon pattanásos voltam most is az vagyok de már nem annyira és sajnos hegek maradtak vissza az arcomon am

2012. nov. 9. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
i rettenetesen zavar. tudom h szép a szemem és próbálok az erősségeimre koncentrálni de nem tudok mert belenézek a tükörbe és c
2012. nov. 9. 16:04
 2/6 A kérdező kommentje:
sak a hegeket látom.
2012. nov. 9. 16:05
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy 19/l
2012. nov. 9. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, talán van olyan kezelés, ami eltünteti valamennyire a hegeket, meg aztán sminkkel is javíthatsz rajta. talán vigasztal, hogy ha belegondolsz, hogy sokkal rosszabb dolgok is történhettek volna Veled, örülj hogy nem rosszabb...
2012. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
először is köszi a választ.:) hát pontosan ezért vagyok elkeseredve mert már szinte mindent kipróbáltam a gyógyszereket a lézer
2012. nov. 9. 20:47
 6/6 A kérdező kommentje:
kezelést és nem tudom miért van semmi sem segít és emiatt szorongok hogy hogy lehet ilyen csúnya bőröm és önmagamat marcangolom
2012. nov. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!