Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes pszichológ...

Szerintetek érdemes pszichológushoz járni, vagy csak pénznyelő? Van akin a pszichoterápia segített, és jobban érzi magát?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

A pszichológus a lelki betegségek gyógyítója. Ha úgy látod "beteg" vagy, érdemes elmenni.

Egy évig jártam pszichológushoz, és használt. Örülök, hogy megtettem ezt a lépést. Neki köszönhetem, hogy változtatni tudtam az életemen!! A legfontosabb változás az volt, hogy elkezdtem egy iskolát felnőtt fejjel, így pályát tudtam módosítani. Most olyan munkám van, amit nagyon szeretek, és ez annyira jó. 9 évig csináltam olyat, amit nem szerettem, tudom a különbséget!

Csak ajánlani tudom!! Egyébként, ha nem maszek alapon mész, akkor nem pénznyelő, teljesen ingyenes.

2012. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Igen, érdemes, ha arra van szükséged. Csak kell egy szakember aki megmondja, hogy valóban arra van szükséged. Így nem pénznyelő. De csak úgy hogy beállítasz valamelyikőjükhöz, találomra.....

Biztos talál rajtad fogást.

2012. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rajtam még igazán senki sem talált fogást, de nem lehet kizárni, hogy majd fog valaki
2013. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kellene jarnia.
2020. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!