Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor emberek körül vagyok akkor mindig inkább egyedül szeretnék lenni, és unom az egészet, ha meg egyedül vagyok akkor mindennél jobban szeretnék valakit akivel elölthetném az időt?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz így
2012. okt. 28. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán túl sok a szabadidőd + negatív beállítottságú vagy, ezek következtében a sok szabadidődben kreálsz magadnak problémákat. Foglald le magad valami hasznos tevékenységgel. (Nem bántásnak szántam, de ez a véleményem a kérdésed alapján)
2012. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anowind ***** válasza:
Na én ugyanígy vagyok :D De van oka is. Szerintem nem olyan társaságra vágysz amilyenben vagy, hanem amilyet te szeretnél. _Keresgélj olyan embereket akikkel szívesen töltenéd el az időd. Akkor meglátod egyből lesz kedved hozzájuk.
2012. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet arról szó, hogy társaságra vágysz, de nem erre? Talán nem tudod velük jól érezni magad. Próbálj új társaságba járni, vagy ha marad a régi, akkor érezd jól magad velük, kapcsolódj bele a beszélgetésekbe, és próbálj felszabadulni velük.
2012. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!