Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosoknál szívritmus zavar?

Pánikosoknál szívritmus zavar?

Figyelt kérdés

Találtam már egy érdeklődőt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3..


Ugyan ez a bajom. "4 éves 45 kg-os dohányos lány vagyok.

5 perces méréseim:

137/81 74 IHB

125/75 76

130/76 82 IHB

140/114 58 IHB

136/96 77 IHB



2012. nov. 9. 18:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
24 éves*
2012. nov. 9. 18:24
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj...Ez pánik.

Ugyanezzel küszködöm.

2012. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Annyira rossz :(

Mert ilyenkor szédülök és ezzel érzem.

Pedig nem jön ki rohamként..nekem ritkán volt rohamom és nem is így mutatkozott eddig ezért is félek.

2012. nov. 9. 18:36
 4/17 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nekem voltak rohamaim, de kb. egy éve nincsenek, teljesen máshogy jelentkezik. De nyugodj meg, próbáld tudatosítani magadban, hogy ez NEM SZERVI PROBLÉMA.
2012. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:( Mennyi ideig tarthat ez? Mert már mutatja egy ideje a kütyüm :(
2012. nov. 9. 18:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de már én is szenvedek vele egy ideje... Én a legutóbbi vizsgálatnál annyira besz.rtam, már bocsánat, hogy leszoktam a dohányzásról, pedig keményen toltam évekig én is. Változatlanul ritmuszavarom van, magas pulzus, kihagy néha a szívverésem, előre álló szívbillentyűm van és még valami gyenge is benne, de ez mind-mind a pániktól van. Tehát ebből kell kigyógyulnunk.
2012. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem én is most szívom el az utolsó szál cigit. már nem mutatja, de a vérnyomásom kicsit fent a szívem meg 62 most meg.Anyum már azt mondta ha megint mutatni fogja ügyelethez fordulunk. :( Nem akarok nyugtatót...
2012. nov. 9. 19:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a napokban kezdtem el a nyugtatókat... Nézd, valamilyen útra rá kell lépni, hogy meggyógyulj, nekem is baromi nehéz és nagyon sokszor kiborulok, de bízom benne, hogy változik a dolog. A legfontosabb az lenne, hogy tudd megbeszélni ezt másokkal, megosztani. Vannak barátaid?
2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem örülök neki, hogy a pánikbetegség így "igénybe veszi" a szívet :(
2012. nov. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szia! voltál orvosnál? nálam ugyanez volt/van, ami nálad! többszőr elmentem és kivizsgáltattam magam és sosem találtak semmit! de múlt... viszont az idő múlásával egyre inkább az volt bennem, h ha vmi komoly lenne már bele haltam volna. antidepit is szedek pánikra, épp most teszem le, mert 4. hónapja szedem, de már nem javít semmit. mindenesetre egy kis enyhe nyugtató nem árt néha. kb 2 hete tudom, hogy kisbabám lesz és azóta abszolut nem izgat a pánik :)
2012. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!