Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogos vagyok? (bővebben lent)

Drogos vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Frontint szedek már évek óta,mivel pánikbeteg vagyok. Sokszor eszembe jut,hogy milyen jó lenne leszoknom róla,de nem megy,mert ha valami baj van,ideges vagyok,és beveszek,olyan jó érzés fog el,bárkivel el tudok bármiről beszélgetni,pedig egyébként csendes,visszahúzódó vagyok,és szeretem olyankor az egész világot.Ez az állapot természetes addig tart,míg a Frontin hatása is. Most akkor ez olyan,mintha drogos lennék? Lehet,hogy buta a kérdésem,de félek.

2012. nov. 10. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem az előírás szerint szeded, hanem hogy jó legyen neked, akkor igen, ez már nem ok.
2012. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Bizonyos gyógyszerek okozhatnak függőséget,mint ahogyan az alkohol,vagy a nikotin is,de drogos csak akkor lehetsz,ha drogfüggőségben szenvedsz.Mivel a Frontin vény nélkül kapható készítmény,ezért valószínűleg testi függőséget nem okoz,sokkal valószínűbb,hogy lelki függőségben szenvedsz.Nincs ezzel semmi baj,más embereknek is számos káros szenvedélyük van.Te miért lennél kivétel ez alól. Vegyél be egy pirulát és lazíts:)
2012. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta,ha ideges vagyok és/vagy jön a pánikroham vegyek be de van olyan hogy napokig sem kell bevennem. Nem csak úgy a hasamraütve szedem,vagy akkor ha épp unatkozom és nem tudok mit kezdeni magammal.
2012. nov. 10. 14:40
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem vényköteles,legalábbis a mi városunkban tuti!
2012. nov. 10. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
A Frontin mióta kapható vény nélkül? Ez egy durva drog!!!
2012. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem, ez annál durvább. alprazolam függőségnek hívják. a leszokás kegyetlen. ha igazán rá vagy állva az vetekszik bármilyen keménydrog függőséggel, de annyira kizárt, hogy rá lennél kattanva.

ha megmondod mennyit szedsz, elmondom mire számíthatsz.

attól függ mennyire tolod, de könnyen elszabadul ám a pokol.

2012. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Antidepresszáns...
2012. nov. 10. 14:43
 8/20 A kérdező kommentje:
14:42-es. Hát úgy szedem,hogy mondjuk hetente 2-3 nap veszek be belőle,kb úgy hogy azokon a napokon vagy 2 vagy 4 szemet,attól függ mennyire vagyok rosszul.
2012. nov. 10. 14:44
 9/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem vészes, de ha nagyon ingadozik beszélj szakorvossal, az tutibb, mint amit itt tudnak mondani. szerintem ezzel még nincs gond, de nagyon eteti magát és egy idő után lehet úgy enni, mint a csipszet.

ha azt érzed, hogy nagyon rászoktál inkább beszélj orvossal. (tapasztalat)

2012. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha a doki szerin is 2-4 szemet kell bevenned, akkor minden rendben van, hisz a roham miatt veszed be.
2012. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!