Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság önzőség?

Az öngyilkosság önzőség?

Figyelt kérdés
Mostanában elég komolyan elgondolkodtam az öngyilkosságon, de túlságosan szeretem a szüleimet, hogy fájdalmat okozzak nekik, mert tudom, hogy majd túlleszek ezen, de ők soha nem tudnának túllenni azon, ha megölném magam, és nem szeretném, hogy ez legyen, de már nem bírom a szenvedést. Szerintetek is önzőség?
2012. nov. 10. 14:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

az egyik halmazba azok tartoznak, akik komolyan gondolják, a másikba pedig azok pedig csak "úgy". szerintem ennél több csoportot ezen a szinten te sem tudsz felállítani.


azért halvány vonalú, mert lehet, hogy valaki köztes állapotú...

2012. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én is kb hetente elgondolkodom olyan rosszul vagyok, de vannak szüleim, akik bíznak bennem és nem okozhatok nekik ekkora fájdalmat...kb csak ez tart vissza...

a mindennapjaimat nem élem hanem túlélem...

úgyhogy igen az...de önzőnek nem tartom magam, ezért nem is teszem meg...

2012. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#19-es: Én is 16 vagyok :)


Már túltettem magam az egészen, és örülök, hogy nem tettem meg!

2012. nov. 11. 21:48
 24/24 anonim válasza:
Úszom az adósságban, gyakorlatilag semmit nem tudtam elérni 30 és 40 közötti éveimre. A párom gyógyíthatatlan progresszív betegségben szenved, gyakorlatilag 0 eséllyel. Nekem ne mondja senki hogy önző lennék ha feladnám...!
febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!