Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 3hete csináltak sziv...

Ha 3hete csináltak sziv ultrahangot, ekg-t, terheléses ekg-t, akkor kaphat az ember infarktust? (alul)

Figyelt kérdés
20éves vagyok és pánik beteg, és szur a melkasom, meg nehezebb a levegő, és mindig azongondolkodo mikor áll le a sivem. és este arra kelltem éjjel 3kor h izzadok meg ég a mellkasom meg kezem hátam vagy a mllkas ugy szur, meg hányinger remegés, anyukám tett rám vizesruhát, elmult minden kicsit még égett meg folyamatosan szur, de visszaaludtam. a szúrás megmaradt.Vagy ilyen tompa fájdalom.
2009. aug. 14. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Valahogyan le kellene küzdened a pánikot. A baba mindent megérez a pociban. Átérzi, átéli félelmedet. Szerintem nem attól kell félned hogy szívinfarktust kapsz hanem attól hogy a babád életed első néhány hónapját félelemben tölti a pocidban, így ez kihatással lesz a személyiségére. Próbálj minél többet foglalkozni a babával. Beszélj hozzá. Kerüld azokat a szituációkat amikor bepánikolsz. Talán az segít ha elenged magad és pozitív dolgokat mondogatsz magadban de nem tagadás formájában. Pl: kapok levegőt, elengendő levegő van, a mellkasomban minden rendben van, a szúrás elmúlik, a hányingerem elmúlik, biztonságban vagyok stb... (de fontos hogy ne úgy mond hogy benne legyen a ne szó pl: nem szúr a mellkasom).

Ha nem megy, érdeklődj mindenfelől hogy ki hogy csinlja. Valamelyik technika csak beválik, de valahogy küzdd le. Ez most fontos.

2009. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia kedves!Lehet pánik beteg vagy ,de igazán gyomrodat nézezsd meg......tul sok savad...keveset iszol,és nem eszel rendszeresen:)
2009. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!