Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem hogy most ki kéne sírnom magam és akkor jobban lennék, de egyszerűen nem megy. Már kb. 3 hónapja nem tudok sírni, meg ha olyan dolgok történnek velem amik teljesen kiborítana akkor sem megy, pedig máskor ilyen dolgokon sírni szoktam.

Lehet hogy hülye kérdés, meg örülnöm kéne hogy nem tudok sírni, de engem már megijeszt ez a dolog. 13/L



2012. nov. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
túl fegyelmezett vagy, magadba zársz mindent, aztán ott a gubanc a feszültség és nem tudsz mit kezdeni vele. Ismerős téma. De jó lenne, ha valaki bele tudna lovalni a sírásba. Mondjuk kérj meg valakit, hogy egy taslit adjon
2012. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én se tudok. Évek óta nem sírtam igazán, csak nagyon ritkán becsúszik egy-egy könnycsepp. Már nem emlékszem, hogy mikor sírtam ki magam utoljára. :)

16/L

2012. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!