Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm vagdossa magát!...

A barátnőm vagdossa magát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly óta csinálja ezt, de eddig nem vettem olyan komolyan, mert csak egy-két kisebb vágás volt, de ma az egész alkarja és a bal lába is tele volt. Amikor megkérdeztem miért azt mondta, hogy szar kedve van. Nem tudom mi oka lenne rá, nem a legjobb tanuló, de eddig soha nem láttam, hogy ez úgy igazán zavarná. Nem tudom kinek szóljak, mert jelenleg csak néhány barátom és az anyukám tudja. Osztályfőnöknek inkább nem szólnék, mert akkor el se tudom képzelni mi lenne, és ez nem csak az ő, hanem a másik 37 osztálytérsénak a kárára is menne. Mégis mi a francot kéne tennem????

2012. nov. 14. 15:24
 1/10 shoona:D ***** válasza:
100%
a barátnődnek pszichológusra van szüksége!!nem azért mert nem normális hanem mert nyilván valamilyen problémája van :(
2012. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Második:D

A barátnőddel valami nagyon nem stimmel. A fejében van zűr. Pszichológushoz kell elrángatni. Ne várd meg, míg az ereit fogja vagdosni...

2012. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki annyira aberrált, hogy még fel is szavazta a szintén aberrált másodikat..? Utolsó, már most is az ereit vagdossa, hiszen vérzik. Attól, hogy nem artériát, még ereket.
2012. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, persze... De általában, ha valaki azt mondja ér, nem a hajszálerekre gondol. Egyébként nem is ez a lényeg most. Szakemberhez kell fordulni és kész. De addig, míg nem lesz késő...
2012. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi van a szüleivel? Szerintem az lenne a legjobb ha neki szólnál és ha õ elvinné orvashoz. De addig is, próbáld nem nyaggatni, hanem beszélgetni vele, h ne érezze magát egyedül.
2012. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele. "Vallasd ki", hogy valójában mi bántja, és azon próbálj segíteni, ha tudsz. A másik dolog, hogy ha végképp nem tudsz a bajjal mit kezdeni, akkor szóljál egy szülőnek, tanárnak, testvérnek. Vagy vedd rá, hogy ezt ő maga tegye meg.
2012. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nekemisvolt ilyen barátnöm öis vagdosta magát de kedvességgel türelemmel odafigyeléssel és sok sok beszélgetésel abbahagyta persze engem nagyon szeretet kértem hogy hagya abba különben végeztünk 1mással tudom nemszép dologvolt de gyözött a szerelem u:i egyébbként 1évig vagdostamagát
2012. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A baj csak annyi, hogy tegnap mondta, hogy a szülei megtudták és nem lettek mérgesek.
2012. nov. 20. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
10 09 - nem a szerelem győzött hanem a lelki zsarolás. gratulálok :( ha évek múltán rájössz hogy ettől nem lett jobban lelkileg csak elfojtott valamit majd gondolj erre a kommentre...
2012. nov. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos elégszomoru hogy a szülei tudják és nemtesznek ellene semit ugygondolom hogy közössen kellene összefognotok {szülök&és jómagad}hogy véget vesetek ennek a borzalomnak
2012. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!