Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy barátnőm vagdossa a...

Egy barátnőm vagdossa a karját, mert utálja magát. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem karmolásokat a karján, de nem szóltam semmit és a héten is össze volt vagdosva, de másképp, szóval megkérdeztem mit csinált, azt mondta, hogy a macska karmolta meg, de nem is így karmol a macska. Na mindegy, ma viszont ebédnél egy másik barátnőnkkel beszéltünk vele és elmondta, hogy tök utálja magát, meg nincs önbizalma.. most kezdett új osztályt és nem igazán tud beilleszkedni. Amúgy mindig nevet meg vidám, szóval nem gondoltam hogy pont ő csinálna ilyet. Azt mondta hogy nem csinálja többet, de melyik depis hagyja abba, ha azt mondják neki? Szóval nem tudom, mit csináljak. Tudok egyáltalán segíteni neki? Előre is köszi.

2012. okt. 18. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Csak fel akarja hívni magára a figyelmet szerintem. Am szólj a szüleinek! Akkor is ha a barátnőd ellenkezik.
2012. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%
pszihológus
2012. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
szólj vagy a szüleinek vagy egy tanárnak.
2012. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Állítsd vissza benne azt a tudatot, hogy igen is fontos személy, sztorikkal helyzetekkel, próbáld meg emlékeztetni rá a lehető legtöbbször. :) Remélem abba tudja majd hagyni, és nem szokik rá...

Sok sikert

2012. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

arra már én is gondoltam, hogy szólok a szüleinek vagy a nővérének, de nemtudom:/ ha elmondom azt fogja hinni h nem bízhat bennem

utolsónak köszi:)én is remélem

2012. okt. 19. 17:52
 6/7 anonim válasza:

Meg mondom őszintén, hogy én is vagdosom magam, és látszólag vidám vagyok és nyitott.. Pedig utálom magam, sőt gyűlölöm...

Nem akarom itt az okokat sorolgatni, csak azt próbálom mondani, hogy lehet, hogy olyan dolog van a háttérben, amit nem mond el nektek.. De mindenképpen legyél vele megértő, és minél kedvesebb..:)

Én is annak örülnék, ha lenne mellettem valaki..

12/L

2012. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

semmiképpen ne mondd el senkinek. rólam is csak a legjobb barátnőm tudja hogy csinálom, és ha elmondaná valakinek nem tudnék megbízni benne többet. és azt meg nem akarom, csak ő van nekem...


16/L

2012. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!