Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongók, pánikbetegek, akik...

Szorongók, pánikbetegek, akik gyógyszert szednek, nálatok is van hogy ettől függetlenül nem vagytok jól, és kerülget a pánikroham?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök ezzel,volt jobb időszakom is mióta gyógyszert szedek(Xanax Sr,Cipralex).DE:vannak napok,mikor kifejezetten rosszul vagyok,rettenetesen szorongok,úgy érzem,1perc és pánikrohamom lesz.A gyógyszer nem hat már úgy?Létezhet?A hipochondriám okozhatja?Reggeltől estig a betegségeken agyalok,félek,nagyon félek hogy halálos beteg vagyok.Be magyarázom magamnak,és senki nem tud megnyugtatni.Hova forduljak?A pszichiáteremnek elmondtam,mintha falnak beszélnék.
2012. nov. 16. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, így van, ahogy írtad. De mindenkinek vannak rosszabb napjai. Aki meg hajlamos a szorongásra, pánikra, még inkább. A pszichiátered meg nem sokat tud tenni, azon kívül, hogy gyógyszerrel biztosít neked 300 jó napot a 365-ből. Lehet, hogy a hiba benned van: cigi, pia, túlsúly, munkahely, otthoni bajok stb.
2012. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Változtass az életeden... Tudom egyszerű mondani,de tudom mert én is ezzel a betegséggel szenvedtem. Csinálj olyan dolgokat amit eddig nem,sétálj a szabad levegőn,találkozz olyan emberekkel akik pozitívan hatnak rád és nem a problémájukkal traktálnak. Hallgass zenét amik jobb kedvre derítenek. Minél kevesebb időt gondolkodj azon,hogy beteg vagy mert pont ezzel a gondolkodással betegíted meg saját magad.
2012. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!