Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszercsak elkapott! Normális...

Egyszercsak elkapott! Normális ez? Szorongás, Félelem

Figyelt kérdés
Egyszer csak ok nélkül elkapott egy rosszullét, nem tudtam, hogy mi történik velem, azthittem megőrülök stbstb., de elmúlt. utána féltem, mert nem tudtam, hogy mi lehetett. Kicsit utánaolvastam és rájöttem, hogy pánikrohamom volt és megnyugodtam, mert megtudtam, hogy nincs okom félni, mert semmi nem fog történni. 1 héttel a rosszullét után jöttem erre rá. Abban az 1 hétben teljesen magam alatt voltam. Folyton féltem, mert nem tudtam, hogy mi történt velem, máshogy láttam a világot, magamat, mindent nagyon rosszul, idegennek és ettől is megijedtem, féltem. Csak az érdekelne, hogy normális-e ilyenkor ez? 16/F

2012. nov. 12. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ezek a pánikroham tünetei. Sőt nagyon sok tünete van. Lehet szédülés, szívdobogás érzés, fejfájás, mellkasi fájdalom, izzadás, halálfélelem, szédülés, olyan érzés mintha nem tudnád ki vagy és hirtelen hova kerültél. Nagyon sok tünete lehet és sajnos nem egyszerű kimászni belőle. A legszörnyűbb hogy a legváratlanabb pillanatban tör rád. Ha állandosul keress fel egy pszichologust ő tud segíteni.
2012. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, köszönöm. Engem az érdekelne, hogy az normális-e, hogy abban az időben, amikor még nem tudtam, hogy pánikrohamom volt és féltem, teljesen rosszul láttam magamat, az életet körülöttem, a világot, elveszettnek éreztem magamat, bizonytalannak, mindentől jobban megijedtem, nem értettem mi történik velem és nem tudtam magam így elfogadni, mert előtte minden jó volt. Egyre kevesebbet gondolok ezekre a rossz érzésekre, gondolatokra, de néha előjönnek és akkor picit ismét megijedek. Egy kicsit meg tudnátok nyugtatni kérlek?:)
2012. nov. 12. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ilyenkor az ember minden rosszra gondol, sokszor arra is hogy valami halálos betegsége van, de nyugodj meg ezeket a tüneteket mind az agyad produkálja. Próbáld meg lefoglalni magad.
2012. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Remélem idővel egyre kevesebbet gondolkodom negatívan és újra teljesen pozitív leszek.
2012. nov. 12. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan ember, aki csak magával van elfoglalva, és zárkózott, itt köt ki. Ne féltsd annyira magadat, légy nyitott másokra, láss és kapcsolódj emberekhez. Aki félti magát, szorongós lesz. Gondolkozz el azon, mi váltotta ki ezt a pánik rohamot. Mi az amitől félsz? Miért nem tudsz felelősséget vállalni?
2012. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó irt, nagyon igaz.
2012. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pszichózis is lehetett
2012. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem bántalmaztak valamikor?
2012. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nyitott vagyok, sok barátom van és soha nem bántalmaztak, csak egy pár nyugtató szót várok:) Nagyon jól esnek!
2012. nov. 14. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem is előző héten kezdődött egy ilyen pánikroham, lehet szinkronban van a testünk:D Amúgy igen, szar érzés, és nálam speciel ahogy előző kommentelő írta tényleg a szorongás eredménye. De speciel simán lehet az is, hogy valamilyen régi sérelem/emlék a fejedbe ötlött teljesen random, amit nem tudtál teljesen feldolgozni, és így nyilvánult meg az elméd. Pár hét és teljesen kijössz ebből az állapotból, csak legyél haverok között, barátkozz, hogy addig is eltereljék a figyelmedet. Én is így fogok tenni:D
2012. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!