Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 évesen lehet rosszabb a...

20 évesen lehet rosszabb a memóriám mint pár éve?

Figyelt kérdés

Elég sokszor parázok ezen, hogy mintha régebben mindent fejben tudtam volna tartani, most meg fontos dolgokat elfelejtek. Egyetemre járok és a tanulás is viszonylag szarul megy, de nem biztos hogy emiatt. Szerintetek van rá esély, hogy romlik a memóriám vagy csak beképzelem magamnak?

(hozzátenném, hogy ritkán iszom és kb hetente füvezek)



2012. nov. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
"kb hetente füvezek" itt a válasz
2012. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt mivel indoklod professzor úr?
2012. nov. 21. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal indokolhatja, hogy akármit állítanak a fű nagy rajongói, hogy csak a nagymamák szerint károsítja a memóriát, sajnos valóban károsítja.
2012. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal,persze úgyis szívni fogod,mert azt mondták,hogy jó móka,és nem káros.Ennyi.
2012. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És nektek ki mondta, hogy károsítja a memóriát, a tévében láttátok? :)

valami tudományos kutatáshoz van linketek esetleg?

2012. dec. 10. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs, de neked sincs. Mi csak annyit tudunk, hogy valamiért a világ országainak nagy része arra a véleményre jutott, hogy be kell tiltani és börtönbüntetéssel kell sújtani a birtoklóját.


[link]


Érdekes módon, a szőlőcukor birtoklását mondjuk nem büntetik börtönnel. Valószínűleg nem hasraütés-szerűen nyilvánították illegálisnak, hanem szakértők véleményei alapján. Én egyelőre rájuk hallgatok, a te nyilatkozatodat majd akkor veszem komolyan, ha diplomás szakértő leszel, aki az ezirányú kutatásait számokkal, tényekkel, valós esettanulmányokkal tudja alátámasztani.:D



-egy másik 20 éves fiú-

2012. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különben te nagyon is tudod, hogy kinek van igaza, máskülönben nem tetted volna fel a kérdést. Én nem állítom, hogy károsítja a memóriát. Nem is feltétlenül hiszem el, hisz van olyan ország, ahol legális. De ha ennyire vitatott, -és legtöbbször nem elfogadott- a legálissá tétele, akkor abban biztos vagyok, hogy valami rizikó csak van benne. Az mondjuk igaz, hogy ez erősen hagyományfüggő is, ha az alkoholt pl. ma találnák fel, alighanem betiltanák azt is.
2012. dec. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!