Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok az ölelkezésre...

Képtelen vagyok az ölelkezésre. Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arra, nincs karod.
2012. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy partnert, mert egyedül senkinek sem sikerül.
2012. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem!Hogy érted?
2012. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudok megölelni másokat, és azt sem tudom elviselni, ha engem ölelgetnek. undorodom tőle vagy nem is tudom
2012. nov. 23. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt pont ma olvastam: [link]


"Van egy időszak, mikor az ölelés a legjobb családban is háttérbe szorul: a kamaszkor. A szexuális energiák fellobbanásával egy időben tartózkodóbbá válik a gyermek a szülői érintés elfogadását illetően. A kiskamasz maga sem érti, miért húzódik el a simogatás, puszi elől, tulajdonképpen szenved is tőle, mert igazából szüksége lenne arra a melegségre, biztonságra, amit a szülők nyújthatnak, de valami mégis megakadályozza, hogy átadja magát a babusgatásnak. Persze, a többi szeretetnyelv sem marad érintetlen, a nyílt dicséretre reagálhat hetyke vállrándítással, mint aki lerázza magáról a kéretlen bókokat, miközben belül égetően nagy szüksége van az elismerésre. Sokan azt hiszik, csak a kortársak, barátok véleménye számít: igen, ez az, ami nyíltan felvállalható. De titokban nagyon is fontos, hogy kellő távolból, de azért magán érezze a szülők elismerő tekintetét is."


Szóval, majd remélhetőleg kinövöd :) én legalábbis kinőttem.

2012. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, kinövöd nekem 21 évesen lett egy csajom akivel úgy bújtuk egymást mint két majom. Azelőtt senkit, azóta bárkit megölelek, legyen az család vagy barát! Néha magamat kell visszafognom már.
2012. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!