Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, skrizofén vagyok? 14L

Segítség, skrizofén vagyok? 14L

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor mondjuk a közelemben valahol egy újság vagy kép van, amin egy ember látható, mindig elrakom onnan vagy a szemére ráteszek valami papírfecnit vagy ilyesmit, mert úgy érzem, "figyel" a képen látható ember. Tudom, hogy ez őrülten hangzik, de tényleg így van :S Meg úgy nem is tudom, hogy mondjam, szóval nem is azzal van a baj, hogy úgymond néz a kép, hanem mindig arra gondolok, ha élne és tényleg látna a képen keresztül az a személy, akiről készült a kép, szánalmasnak tartana, hogy pl. hogy éneklek együtt a tv-vel vagy ilyesmi...nem tudom, ez így mennyire érthető..

mit tegyek?


2012. nov. 25. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit élénkebb a fantáziád. Ne is izgasd magad e miatt.
2012. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrén tünet hanem paranoia.Sajnos :( Menj el dokihoz,mert baj is lehet belőle.
2012. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

skrizofén? azt hiszem te a skizofréniára gondoltál, tudod te az mit jelent? mert az nem vagy.. na mindegy.

a képes dolog meg furcsa, de majd kinövöd.

2012. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2012. nov. 25. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!