Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? Vagy mi lehet a...

Depresszió? Vagy mi lehet a baj? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!13/F vagyok és ugy érzem nincs rendben valami....Kb úgy egy hónapja volt egy halálfélelmem és azóta kisebb nagyobb emésztési zavaraim vannak(hasmenés).....úgy érzem mikor felkelek reggel hogy csak legyen már este hogy megint lefekhessek aludni....a koncentrációmmal is vannak gondok...egyszerre csak egy dologra tudok figyelni és ha pl másfele nézek egy pillanatra meg is feletkezek róla hogy holvagyok,mit csinálok.....néha olyan szomorúsági rohamok törnek rám amikor még az öngyilkosság is megfordul a fejemben.....sokszor levert vagyok néha nagyon idegesít a társaság de egyedül sem szeretek lenni otthon....a jövőt elég sötéten látom......szerintetek ez lehet depresszió???vagy mi lehet velem???nem merek szólni anyukámnak,pedig nagyon nagyon jó a viszonyunk,hogy vigyen el egy pszichológushoz hogy egálytalán ezeket el tudjam neki modnani(a pszichológusnak)......

2012. nov. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, de sajnos segítséget nem tudok nyújtani, de hátha megoldódik nekünk
2012. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
.....
2012. nov. 28. 17:06
 3/8 A kérdező kommentje:
légyszi még válaszokat!!!
2012. nov. 28. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig ezt mindenképpen el kell mondanod, hogy át tudjátok beszélni mi bánt valójában.

Meg aztán a pszichológus sincs ingyen. Avasd be őt. Te is szeretnéd tudni ha neki lenne valami baja. Nem?

2012. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elmodntam neki....kicsit jobban érzem magam...de én még általános iskolás vagyok és anyukám,apukám is tanár és az iskolánkban van külön iskolapszichológus....arra gondoltam..aztmodnta hogy elvisz de hogy bármiben számíthatok rájuk...ugyhogy mostmár kicsit jobban érzem magamat..
2012. nov. 28. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Depresszió és valószínűleg pánikbetegség is. Mindenképpen kérj segítséget. Jobbulást!
2012. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom!es ebbol teljesen ki lehet gyogyulni?lehetek meg olyan mint ez elott?
2012. nov. 29. 06:51
 8/8 kriszti77 válasza:
Depi és pánikbetegség.nekem is van.mindenképp kérj szakember segitséget.és járj is el és mindent mondj el nagyon fontos.sok sikert hozá.
2012. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!