Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedi az esetem?

Egyedi az esetem?

Figyelt kérdés

Gyakran úgy érzem mintha azt élvezném, hogy szenvedek vagy ragaszkodnék ahhoz, hogy rossz legyen az életem, pedig nem élvezem, azt szeretném hogy minden jobb legyen, gyakran teszek is lépéseket ezért több-kevesebb sikerrel.

Mintha egy mélypontra "gyúrnék" amit hogyha elérek minden javulni kezd és minden könnyebb lesz, nem kell többet szenvednem. Persze tudom, hogy ez nem így van, mégis keveset reménykedek és állok hozzá pozitívan a dolgokhoz, máskor pedig sokkal pesszimistábban látok mindent.

Találkoztatok már hasonlóval?



2012. nov. 30. 02:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Klasszikus. Minden depis (is) ezt csinálja. Nehéz kimozdulni a megszokottból. Abban érzed magad otthon, minden más idegen. Egyrészt segíthet pszichológus, másrészt vannak jópofa könyvek (pl. Szálljunk le a döglött lóról) vagy kettő együtt.
2012. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!