Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterhez hogy kérjek...

Pszichiáterhez hogy kérjek időpontot? (egyedi eset)

Figyelt kérdés

Nos, szinte folyamatosan szorongok, pánikolok. Próbáltam a relaxációt, a Valeriana Relaxot és egyéb gyógynövényes készítményeket, de nem segítettek vagy csak részben.

Szeretnék szakemberhez fordulni de nem olyan egyszerű: anyám 15 éve pszichológusok között dolgozik (de nem az!) és ismerik a pszichiátrián is. Nem szeretném, ha tudna erről, hogy ilyen orvoshoz járok. Viszont annyira ritka a vezetéknevem, hogy 100 km-es körzetben nincs ilyen csak a szüleim :(. Nem szeretném, hogy ha felhívok egy orvost időpont ügyben, annak híre menjen és esetleg összevesszen a mostani munkatársaival, hogy miért nem tőlük kértem segítséget. Pénzem van, járok dolgozni de szeretnék normális ember módjára élni, csak ehhez segítség kell. Mit tegyek?


2012. máj. 30. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Most az egyszer fordulj privát pszihiáterhez. Hangsúlyozd ki, hogy kényes helyzetben vagy, ezért feltétlen számítasz a diszkréciójára.
2012. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon drága, bár ha megteheted az megoldás. Próbálj a szomszédos kerületbe járni.
2012. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menjél magán pszichiáterhez ott nem fog kiderülni ne aggódj! Én 1 órára fizetek 10500 ft-ot elég drága de nem is járok gyakran:) meg van hogy fél órára megyek csak be akkor ugye fél áron van..
2012. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!