Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség tünetei a...

Milyen betegség tünetei a következők? Vagy csak én vagyok naiv és ő jól manipulál?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm napirendje.Ha van munkája elvégzi,de elég nehezen veszi rá magát,úgy érzi ettől ő jobb és szeretne inkább a maga ura lenni.Délután és este pár sör esetleg valami drog,ha van rá pénze.Ha nincs dolga 11,délig is képes aludni.Engem szinte csak ittasan keres,akkor meg előadja hogy félt,vagy épp merre járok és féltékenykedik,ha meg rákérdezek akkor pedig közli,ö nem hiteget semmivel.Elég zavart néha és vagy előadja a vagány kemény legényt,vagy kifakad mint egy gyerek.Rengeteget néz tévét és klipeket és sok dologra nem emlékszik,amiket mondott.Szinte minden reggel depis,ideges és remeg.Napjában egyszer este eszik,mindig magát hibáztatja.Pedig elméletben tudja,hogy nem igy kéne élnie mégsem ugy tesz.Ilyenkor azt mondja,idővel jobb lesz,és tesz érte.Ja és pár éve volt már pszichiátriai kezelésen,bár nem tudom mennyi ideig.Mivel tudja,hogy nem állok épp rosszul,félek,hogy csak ezért keresi a társaságom,már meg is emlitette tudok e segiteni neki anyagilag.Segiteni szeretnék,de nem igy.Józanul értékes embernek látom,de szerintem ez már orvosi eset lehet?
2012. dec. 2. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szimplán elcseszi az életét és a drogoktól meg a piáktól zavartnak tűnik....
2012. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Depressziós. Minden ember azért iszik és teszi magát "taccsra", mert valamilyen lelki problémája van. Vagy megbántott valakit úgy...és nem tud bocsánatot kérni, és még lehetne sorolni...keressetek fel együtt egy pszichológust és ha az nem segít, akkor pszichiátert újból. Remélem segítettem.
2012. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!